کانال پیش عایق

صفحه اصلیکانال پیش عایق

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

یکی از انواع کانال کشی داکت اسپیلت با کانال پیش عایق مانند کانال پلی اورتان می باشد که این سیستم به کانال پیش عایق یا Pre-Insulated Air Duct Panel نیز معروف می باشد و یکی از جدیدترین محصولات و سیستم ها به منظور ایجاد داکت کشی تأسیسات ساختمانی است. کانال پیش عایق دارای وزن کمی بوده و سرعت نصب آن نیز در مقایسه با نمونه های قدیمی خود مانند کانال گالوانیزه به مقدار قابل توجهی کمتر می باشد. اجزاء تشکیل دهنده آن در جدار داخلی نوعی فوم سرد تزریقی به همراه دو لایه آلومینیوم در اطراف آن می باشد مانند کانال پیش عایق پلی یورتان. از لحاظ هزینه اجرایی و کارایی محصول در مقایسه با کانال کولر پی پال یا کانال کولر پلیمری  که بعد از اجرا با عایق ایزوله شده باشد سطح قیمت و هزینه کمتری را داشته و جایگزین مناسبی برای آن به شمار می رود.عایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

یکی از انواع کانال کشی داکت اسپیلت با کانال پیش عایق مانند کانال پلی اورتان می باشد که این سیستم به کانال پیش عایق یا Pre-Insulated Air Duct Panel نیز معروف می باشد و یکی از جدیدترین محصولات و سیستم ها به منظور ایجاد داکت کشی تأسیسات ساختمانی است. کانال پیش عایق دارای وزن کمی بوده و سرعت نصب آن نیز در مقایسه با نمونه های قدیمی خود مانند کانال گالوانیزه به مقدار قابل توجهی کمتر می باشد. اجزاء تشکیل دهنده آن در جدار داخلی نوعی فوم سرد تزریقی به همراه دو لایه آلومینیوم در اطراف آن می باشد مانند کانال پیش عایق پلی یورتان. از لحاظ هزینه اجرایی و کارایی محصول در مقایسه با کانال کولر پی پال یا کانال کولر پلیمری  که بعد از اجرا با عایق ایزوله شده باشد سطح قیمت و هزینه کمتری را داشته و جایگزین مناسبی برای آن به شمار می رود.عایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونرعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونرررعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرونعایق رولی ۹ میلی متری پشت چسب دار ساده با روکش ۱۳۰ میکرون

کانال پیش عایق فنولیک چیست ؟
این نوع کانال پیش عایق نیز در انتقال هوای تازه و جایگزینی نوع قدیمی و سنتی گالوانیزه به کار برده می شود. مواد تشکیل دهنده آن یک لایهPhenol و دو لایه روکش آلومینیومی به ضخامت ۸۰ میکرون می باشد. لازم به ذکر است این نوع نیز دارای تمامی مزایایی که برای کانال پیش عایق برشمرده شد، می باشد.
آیا در مصرف انرژی صرفه جویی می شود؟
فوم پلی اورتان ضریب هدایت حرارتی بسیار کمی دارد. فرمول این ضریب به صورت θi = 0،۰۲۱ W / mK است. در نتیجه، عایق حرارتی تقریبا بدون عیب و نقص و کاملی را تضمین می‌کند. این مسئله حتی در ضخامت‌هایی مانند ۲۰ و ۳۰ میلیمتر نیز دیده می‌شود. همین ویژگی مهم باعث می‌شود در مصرف انرژی کل سیستم تهویه مطبوع به طور قابل توجهی صرفه‌جویی شود. علاوه بر این، پوشش‌های آلومینیومی موجود در هر دو طرف پانل، ضد آب هستند و وجود کیفیت هوای عالی و عملکرد ضد بخار را تضمین می‌کنند.
لوگو_ویهان_پارس

هوادار شماییم…

بایگانی‌ها